7 marca 2021
Zespół Komitetu Badań Kosmicznych i Satelitarnych PAN ds. Programu Obserwacji Ziemi COPERNICUS

Wydarzenia

Bezpłatne warsztaty z zakresu zastosowania danych satelitarnych Programu COPERNICUS

Zapraszamy osoby z inicjatywą i ciekawością świata oraz start up'y widzące potencjał biznesowy w zastosowaniu danych satelitarnych do skorzystania z programu akceleracyjnego, który startuje we wrześniu 2018 r. w Krakowie.
Nie jesteś pewien czy masz wystarczającą wiedzę o możliwościach zastosowania danych satelitarnych? Weź udział w bezpłatnych warsztatach organizowanych przez Centrum Teledetekcji, Instytutu Geodezji i Kartografii - wiodącej instytucji badawczej implementującej dane satelitarne.
Szczegółyponiżej!

 

5 lipca 2018

Konferencja "A Polish DIAS for Europe"

W dniu 2 lipca 2018 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego organizuje międzynarodową konferencję "A Polish DIAS for Europe" z udziałem przedstawicieli Komisji Europejskiej, Europejskiej Agencji Kosmicznej i innych europejskich instytucji z sektora kosmicznego.

21 czerwca 2018

Instytut Geodezji i Kartografii dołączył do "Copernicus Relays"

Instytut Geodezji i Kartografii (IGiK) dołączył do polskiego konsorcjum „Copernicus Relays” tworzonego przez Astri Polska i Kapitech. Doświadczenie Instytutu w dziedzinie przetwarzania danych satelitarnych pozwoli na jeszcze większą intensyfikację działań na terenie Polski.
21 czerwca 2018